5 Aralık 2011 Pazartesi

Ve Etkilenmişti Adam

 Kalabalık görünümlü bir yerdi , ortalık çok neşeli görünüyordu fakat herkeste birileri ile dans edip kollarında bayılmak istiyordu , tabi o da bunu istiyordu . Saçları uzundu  ,sakalları batıyordu altına kareli gömleğinin üzerine giyindiği rambo kıyafeti onda tam bir mağra adamını andırıyordu .

 Gözüne kestirdiği hoş bir bayan vardı . Kendinden kısaydı ama gözlerinde yeşil saçlarında ki turuncu ile kesişiyorlardı sanki . Adam etkilenmişti . Gözleri artık bir tek ona bakıyordu , fakat kızında ilgisi vardı , parlayan yeşil gözleri ile adte zümrüt ışıltısı veriyordu . Adam etkilenmişti . Böyle bir kıza dans teklifi etse kabul edermiydi ? Bunu riske almadı adam , küçük bir çift değiştirme oyunu ile sonunda kollarına aldı . Kız ona alttan bakıyordu , adam görüntüsünün umrunda bile değildi . Gözleri bakarken resmen unutmutu dünyayı . Adam o görüntüsüne aldırmadan kibar davranmaya çalışıyordu . Bingo ! " Çok güzel , her zaman bu kadar kibar mısınız ? " belkide söylenmesi gereken en son insana söylenmişti bu söz . Kız etkilenmişti . Dans müziğini yarıda kesen ve tüm küfürleri hakeden kişiyi saymıyorum bile . Erkek kızı bırakmak istemiyordu ama bırakmak zorundaydı . isteksiz bir biçimde bıraktı onu . Ve yerine geçti .

 Yanına gitmek yerine uzaktan bakmayı tercih ediyordu adam . Yine bir heyecan sardı içini , dans müziği bekliyordu , aklından "acaba bir bira açıp gitsem mi ? " düşüncesi geçti fakat " ya kullanmıyorsa " ihtimali geçti aklından . Bekledi , birbirlerine bakarak tatmin oldular , ikiside bir dans müziği daha bekledi . Bir daha hiç dans müziği çalmadı .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder